75-та річниця Великої Перемоги

9-го травня, 2020 року - 75-та річниця Великої Перемоги. В цей день в нашому храмі відбулась заупокійна молитва за всіх загиблих воїнів. Також в цей день духовенство храму, по благословіню Високопреосвященійшого Митрополита Антонія, привітало ветерана, жителя нашого села, Кудрявцева Олександра Ігнатієвича з Днем Перемоги, передавши подарунки від правячого архієрея, а також від храму. Побажали йому довгих років життя, міцного здоров'я та подовше залишатися в такому хорошому розположені духа,в якому він зустрічає 75 ту річницю перемоги. Олександр Ігнатієвич поділився спогадами про ті страшні часи та висловив сподівання,що така страшна війна більше ніколи не повториться.

Фотогалерея

Видеогалерея

Фотоальбом  смотреть весь альбом

2020 год

Вихованці недільної школи "Вихованці Архістратига Михаїла" взяли участь у Різдвяному концерті в сільському будинку культури. 19-го січня, у свято Богоявлення, учні недільної школи храму Архістратига Михаїла с. Катюжанка Вишгородського району взяли участь у Різдвяному концерті, який проходив у сільському будинку культури. Зі словом привітання, до всіх присутніх у залі, звернувся клірик храму протодиякон Олександр Коротун. Діти недільної школи показали Різдвяну виставу. Участь у святі приймали також дитячі танцювальні колективи, аматорський сільський хор "Червона калина". Всі разом, дітки та дорослі, на завершення святок, отримали можливість ще раз прославити Новонародженого Спасителя, показати свої таланти та провести приємно час у спілкуванні. Фото

Посмотреть другие фотографии в фотоальбоме

 

Прием страждующих и болящих

Прием страждущих проводится в пятницу и субботу. Более точно - уточняйте по телефону: +38 044 288-52-38 (работает автоответчик).