День Святої Трійці! П'ятидесятниця!

У День Святої П'ятидесятниці у нашому храмі звершено святкове богослужіння! Очолив службу настоятель прот. Олександр у співслужінні кліриків храму. У Свято П'ятидесятниці Святий Дух зійшов на апостолів і була заснована Свята Церква. Ця подія відбулася на п'ятидесятий день після Воскресіння Христового. Отримавши Дари Святого Духа, прості,неосвічені рибаки,якими були апостоли, вирушили проповідувати Християнську віру на всі континенти. Також у цей день,по церковному уставу,звершується особлива вечірня на якій читаються особливі коліноприклонні молитви святителя Васілія Великого.

Фотогалерея

Видеогалерея

Фотоальбом  смотреть весь альбом

2020 год

Вихованці недільної школи "Вихованці Архістратига Михаїла" взяли участь у Різдвяному концерті в сільському будинку культури. 19-го січня, у свято Богоявлення, учні недільної школи храму Архістратига Михаїла с. Катюжанка Вишгородського району взяли участь у Різдвяному концерті, який проходив у сільському будинку культури. Зі словом привітання, до всіх присутніх у залі, звернувся клірик храму протодиякон Олександр Коротун. Діти недільної школи показали Різдвяну виставу. Участь у святі приймали також дитячі танцювальні колективи, аматорський сільський хор "Червона калина". Всі разом, дітки та дорослі, на завершення святок, отримали можливість ще раз прославити Новонародженого Спасителя, показати свої таланти та провести приємно час у спілкуванні. Фото

Посмотреть другие фотографии в фотоальбоме

 

Прием страждующих и болящих

Прием страждущих проводится в пятницу и субботу. Более точно - уточняйте по телефону: +38 044 288-52-38 (работает автоответчик).